Sephora to wyjątkowe miejsce, w którym piękno jest dla każdego na wyciągnięcie ręki. Dążenie do spełniania marzeń o pięknie jest sercem konceptu Sephora od 1970 roku, kiedy otwarta została w Paryżu nasza pierwsza perfumeria.

Marka Sephora to pełna gama produktów do kąpieli, pielęgnacji skóry, makijażu, akcesoriów i zapachów, które zadowolą potrzeby i pragnienia nawet najbardziej wymagających. Produkty Sephora są niezwykle zróżnicowane, kreatywne i wyrafinowane, wykonane według wysokich standardów jakości. Produkty te zostały stworzone aby piękno było przyjemnością dostępną dla wszystkich.
Salony Sephory znane są jako miejsca wyjątkowe, w których znaleźć można nowatorskie marki, miejsca która kształtują kanony estetyczne. Sephora jako marka wyróżnia się przystępnymi cenami oraz gwarancją jakości. Znajdziemy tam perfumy, kosmetyki do pielęgnacji i makijażu. Co rocznie katalog pozycji dostępnych w Sephorze zostaje wzbogacony o nie mniej niż 300 nowości. Dodatkowo w sklepie można znaleźć doradców kosmetycznych a także liczne promocje.

Oferta obowiązuje od 10.11.2012 do wyczerpania zapasów.

Sephora sklep internetowy promocje

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Latest post

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

All rights reserved 2012. Design by: CreatorLAB